3e klasse D

Datum Thuis Uit Uitslag
04-06-2022 The Knickerbockers 8 Niekerk 2 6 - 2
04-06-2022 S.V. Oosterwolde 2 Waskemeer 2 3 - 0
04-06-2022 Achilles 1894 3 Helpman 3 12 - 2
04-06-2022 Velocitas 1897 2 Pelikaan S 2 8 - 0
04-06-2022 Veenhuizen 2 ONR 2 0 - 2
02-06-2022 Lycurgus 4 Groen Geel 4 5 - 1
28-05-2022 Waskemeer 2 The Knickerbockers 8 0 - 1
28-05-2022 Groen Geel 4 Velocitas 1897 2 5 - 3
28-05-2022 Helpman 3 S.V. Oosterwolde 2 0 - 3
28-05-2022 Niekerk 2 Lycurgus 4 4 - 3
28-05-2022 ONR 2 Achilles 1894 3 5 - 5
28-05-2022 Pelikaan S 2 Veenhuizen 2 5 - 0
21-05-2022 Helpman 3 Niekerk 2 4 - 3
21-05-2022 The Knickerbockers 8 ONR 2 4 - 2
21-05-2022 S.V. Oosterwolde 2 Pelikaan S 2 5 - 0
21-05-2022 Velocitas 1897 2 Waskemeer 2 14 - 0
21-05-2022 Achilles 1894 3 Lycurgus 4 4 - 0
21-05-2022 Veenhuizen 2 Groen Geel 4 2 - 2
17-05-2022 Niekerk 2 Veenhuizen 2 4 - 6
17-05-2022 Lycurgus 4 Velocitas 1897 2 0 - 0
14-05-2022 Waskemeer 2 Helpman 3 0 - 2
14-05-2022 Lycurgus 4 Velocitas 1897 2 -
14-05-2022 Groen Geel 4 The Knickerbockers 8 3 - 2
14-05-2022 ONR 2 S.V. Oosterwolde 2 2 - 1
14-05-2022 Pelikaan S 2 Achilles 1894 3 1 - 1
11-05-2022 Helpman 3 Pelikaan S 2 4 - 3
10-05-2022 Veenhuizen 2 Achilles 1894 3 2 - 1
10-05-2022 Lycurgus 4 Waskemeer 2 3 - 1
07-05-2022 Waskemeer 2 ONR 2 1 - 2
07-05-2022 S.V. Oosterwolde 2 Niekerk 2 2 - 1
07-05-2022 Achilles 1894 3 Velocitas 1897 2 2 - 1
07-05-2022 Pelikaan S 2 Groen Geel 4 3 - 0
07-05-2022 Veenhuizen 2 Lycurgus 4 1 - 2
03-05-2022 Velocitas 1897 2 Veenhuizen 2 6 - 0
03-05-2022 Waskemeer 2 Pelikaan S 2 1 - 2
30-04-2022 The Knickerbockers 8 S.V. Oosterwolde 2 3 - 5
30-04-2022 Niekerk 2 Waskemeer 2 2 - 1
30-04-2022 Groen Geel 4 Achilles 1894 3 1 - 3
30-04-2022 Lycurgus 4 Pelikaan S 2 1 - 5
30-04-2022 ONR 2 Helpman 3 1 - 3
23-04-2022 Waskemeer 2 Groen Geel 4 2 - 3
23-04-2022 The Knickerbockers 8 Lycurgus 4 3 - 2
23-04-2022 Helpman 3 Pelikaan S 2 -
23-04-2022 Niekerk 2 ONR 2 3 - 4
23-04-2022 S.V. Oosterwolde 2 Velocitas 1897 2 1 - 1
23-04-2022 Veenhuizen 2 Achilles 1894 3 -
20-04-2022 Helpman 3 The Knickerbockers 8 2 - 4
16-04-2022 S.V. Oosterwolde 2 Groen Geel 4 3 - 1
16-04-2022 Achilles 1894 3 Pelikaan S 2 10 - 0
12-04-2022 Velocitas 1897 2 The Knickerbockers 8 6 - 0
12-04-2022 ONR 2 Lycurgus 4 3 - 3
09-04-2022 Pelikaan S 2 Niekerk 2 3 - 2
09-04-2022 Groen Geel 4 Helpman 3 2 - 3
09-04-2022 Velocitas 1897 2 ONR 2 10 - 2
09-04-2022 Achilles 1894 3 The Knickerbockers 8 4 - 1
09-04-2022 Veenhuizen 2 S.V. Oosterwolde 2 0 - 4
02-04-2022 The Knickerbockers 8 Veenhuizen 2 4 - 0
02-04-2022 Niekerk 2 Achilles 1894 3 0 - 5
02-04-2022 Helpman 3 Velocitas 1897 2 0 - 4
31-03-2022 Achilles 1894 3 Veenhuizen 2 2 - 0
29-03-2022 Pelikaan S 2 Helpman 3 6 - 1
26-03-2022 Lycurgus 4 S.V. Oosterwolde 2 2 - 4
26-03-2022 Pelikaan S 2 ONR 2 2 - 1
26-03-2022 Groen Geel 4 Niekerk 2 2 - 1
26-03-2022 Achilles 1894 3 Waskemeer 2 10 - 0
26-03-2022 Veenhuizen 2 Helpman 3 2 - 0
24-03-2022 Achilles 1894 3 Groen Geel 4 1 - 0
22-03-2022 S.V. Oosterwolde 2 ONR 2 0 - 1
19-03-2022 Waskemeer 2 Veenhuizen 2 3 - 1
19-03-2022 Helpman 3 Lycurgus 4 2 - 1
19-03-2022 The Knickerbockers 8 Pelikaan S 2 2 - 0
19-03-2022 Niekerk 2 Velocitas 1897 2 0 - 7
19-03-2022 ONR 2 Groen Geel 4 5 - 1
19-03-2022 S.V. Oosterwolde 2 Achilles 1894 3 1 - 1
12-03-2022 Lycurgus 4 The Knickerbockers 8 1 - 7
12-03-2022 Velocitas 1897 2 S.V. Oosterwolde 2 4 - 0
12-03-2022 Groen Geel 4 Waskemeer 2 2 - 0
12-03-2022 ONR 2 Niekerk 2 1 - 2
05-03-2022 Waskemeer 2 Velocitas 1897 2 0 - 8
05-03-2022 Lycurgus 4 Niekerk 2 4 - 3
05-03-2022 The Knickerbockers 8 Helpman 3 1 - 2
05-03-2022 Veenhuizen 2 Pelikaan S 2 1 - 2
01-03-2022 Waskemeer 2 Achilles 1894 3 2 - 3
26-02-2022 Achilles 1894 3 Pelikaan S 2 -
19-02-2022 Niekerk 2 The Knickerbockers 8 1 - 3
19-02-2022 Groen Geel 4 Veenhuizen 2 2 - 3
19-02-2022 ONR 2 Waskemeer 2 10 - 2
19-02-2022 Pelikaan S 2 S.V. Oosterwolde 2 0 - 5
19-02-2022 Helpman 3 Achilles 1894 3 0 - 3
17-02-2022 Velocitas 1897 2 Lycurgus 4 8 - 0
12-02-2022 S.V. Oosterwolde 2 Helpman 3 0 - 3
27-11-2021 Waskemeer 2 Niekerk 2 5 - 0
27-11-2021 The Knickerbockers 8 Groen Geel 4 1 - 0
27-11-2021 Lycurgus 4 ONR 2 1 - 1
27-11-2021 Veenhuizen 2 Velocitas 1897 2 3 - 2
20-11-2021 Helpman 3 Veenhuizen 2 1 - 2
20-11-2021 Niekerk 2 S.V. Oosterwolde 2 0 - 7
20-11-2021 Groen Geel 4 Lycurgus 4 3 - 1
20-11-2021 Velocitas 1897 2 Achilles 1894 3 2 - 0
20-11-2021 ONR 2 The Knickerbockers 8 3 - 4
20-11-2021 Pelikaan S 2 Waskemeer 2 0 - 2
13-11-2021 Niekerk 2 Pelikaan S 2 4 - 1
06-11-2021 Waskemeer 2 Lycurgus 4 1 - 0
06-11-2021 Helpman 3 Groen Geel 4 4 - 1
06-11-2021 Achilles 1894 3 ONR 2 5 - 0
06-11-2021 Pelikaan S 2 Velocitas 1897 2 1 - 3
06-11-2021 S.V. Oosterwolde 2 The Knickerbockers 8 4 - 0
06-11-2021 Veenhuizen 2 Niekerk 2 3 - 1
02-11-2021 Achilles 1894 3 S.V. Oosterwolde 2 1 - 8
30-10-2021 Lycurgus 4 Achilles 1894 3 2 - 4
30-10-2021 The Knickerbockers 8 Waskemeer 2 3 - 6
30-10-2021 Velocitas 1897 2 Helpman 3 8 - 1
30-10-2021 Groen Geel 4 S.V. Oosterwolde 2 1 - 6
30-10-2021 ONR 2 Veenhuizen 2 4 - 4
23-10-2021 Helpman 3 Waskemeer 2 4 - 2
23-10-2021 Groen Geel 4 ONR 2 4 - 1
23-10-2021 Pelikaan S 2 Lycurgus 4 4 - 0
23-10-2021 Veenhuizen 2 The Knickerbockers 8 2 - 1
23-10-2021 Velocitas 1897 2 Niekerk 2 2 - 1
09-10-2021 Lycurgus 4 Helpman 3 2 - 5
09-10-2021 The Knickerbockers 8 Velocitas 1897 2 1 - 8
09-10-2021 Niekerk 2 Groen Geel 4 1 - 5
09-10-2021 ONR 2 Pelikaan S 2 3 - 0
09-10-2021 S.V. Oosterwolde 2 Veenhuizen 2 1 - 3
02-10-2021 Helpman 3 ONR 2 3 - 1
02-10-2021 Pelikaan S 2 The Knickerbockers 8 3 - 3
02-10-2021 Velocitas 1897 2 Groen Geel 4 11 - 4
02-10-2021 Achilles 1894 3 Niekerk 2 8 - 1
02-10-2021 S.V. Oosterwolde 2 Lycurgus 4 3 - 1
02-10-2021 Veenhuizen 2 Waskemeer 2 2 - 1
25-09-2021 Waskemeer 2 S.V. Oosterwolde 2 0 - 2
25-09-2021 Lycurgus 4 Veenhuizen 2 0 - 3
25-09-2021 The Knickerbockers 8 Achilles 1894 3 1 - 3
25-09-2021 Niekerk 2 Helpman 3 3 - 0
25-09-2021 Groen Geel 4 Pelikaan S 2 4 - 1
25-09-2021 ONR 2 Velocitas 1897 2 0 - 6
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!